Sorrend:
megtekintés:
YIDATON Teleszkópos Antenna NA-774 SMA Férfi Nagy Nyereség Dual Band Antenna TONFA UV-985 ZT-2R KG-UV6D UV-3R PX-2R TH-UV3R VX-3R
Ft2 468 Ft1 728
Új -29%

YIDATON Teleszkópos Antenna NA-774 SMA Férfi Nagy Nyereség Dual Band Antenna TONFA UV-985 ZT-2R KG-UV6D UV-3R PX-2R TH-UV3R VX-3R

1 Vélemények

Új Teleszkópos Antenna NA-774 SMA Férfi Nagy Nyereség Dual Band Antenna TONFA UV-985 ZT-2R KG-UV6D UV-3R PX-2R TH-UV3R VX-3R Műszaki adatok: Minden elem új. Csatlakozó Típusa: SMA-M (Férfi) Zenekar: kétsávos VHF/UHF. Frekvencia: 144/430MHz. Nyereség: 2.15 dBi (VHF)/3.0 dBi (UHF). Max Teljesítmény: 50Watts. V. S. W. R: Kevesebb mint 1,5. Impedancia: 50ohm Teleszkópos antenna hossza: 13.9

2 Az 1-ben FTTH Optikai Eszköz Készlet Üvegszálas Optikai Teljesítmény Mérő -70 + 10dBm, valamint 30 km-es 30MW Vizuális hibakeresőt optikai teszt toll
Ft11 130

2 Az 1-ben FTTH Optikai Eszköz Készlet Üvegszálas Optikai Teljesítmény Mérő -70 + 10dBm, valamint 30 km-es 30MW Vizuális hibakeresőt optikai teszt toll

0 Vélemények

DXP-40D Üvegszálas Optikai Teljesítmény Mérő -70 + 3 dBm 27-30Km 30mW Vizuális hibakeresőt Száloptikai Kábel Teszter Csomag tartalmazza: 1db * Optikai teljesítmény mérő 1db * FC adapter (telepítve van a befogadó) 1db * SC adapter 1db * 1mw Vizuális hibakeresőt a) DXP-40D Teljesítmény-Mérő -70 + 10 km Jellemzők: - önálló kalibrálás - alkalmazza a cserélhető,

10db Rugalmas Torkát, Mikrofon, Fülhallgató Walkie Talkie Ujját AV Fülhallgató Fejhallgató A Kenwood Baofeng UV-5R Rádió Retevis H777 RT5
Ft29 057 Ft22 070
Új -24%

10db Rugalmas Torkát, Mikrofon, Fülhallgató Walkie Talkie Ujját AV Fülhallgató Fejhallgató A Kenwood Baofeng UV-5R Rádió Retevis H777 RT5

1 Vélemények

10db Rugalmas Torkát, Mikrofon, Fülhallgató Walkie Talkie Ujját AV Fülhallgató Fejhallgató A Kenwood Baofeng UV-5R Rádió Retevis H777 RT5 Leírás Csak a tételek teljesen Új. Egy távoli mikrofon adóvevő gombot a klip sehol. Ez a professzionális torkát mikrofon kifejezetten az igényes feladatok paintball levegő puha beállítást. Az is széles körben használják a diszkrét kommunikáció.

24-Port 10/100/1000Mbps Hálózati 30w POE adapter
Ft108 655

24-Port 10/100/1000Mbps Hálózati 30w POE adapter

0 Vélemények

Modell: LNK-POE324AT Áttekintés PoE Injektor is nevezik, Power over Ethernet közép-span eszközök. 24-Port PoE injektor, hogy PoE tápegység modul, a legrugalmasabb a legforróbb termékek között a tápegység eszközök. Vannak 24x RJ45 PoE portok 24-Port PoE injektor. Ez a közepes-span van 24x2 Szabványos RJ45 hálózati portok, az egyik csoport a hálózati portokat fog használni

Kompatibilis Boróka Arista Hálózatok SFP-1GE-SX 1000BASE-SX SFP 850nm 550m DDM Adó SFP modul
Ft1 879

Kompatibilis Boróka Arista Hálózatok SFP-1GE-SX 1000BASE-SX SFP 850nm 550m DDM Adó SFP modul

0 Vélemények

Kérjük kínál a márka a készülékek minket, amikor a megrendelés.s o, hogy mi fog a kompatibilis alkatrészek, Köszönöm. Üdvözöljük a SeeMe Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? További információért, kérjük, forduljon SeeMe eladó Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia.

Új 5W Baofeng UV-5RA 128CH UHF Dual Band+VHF Rádió, 2-utas Ham Rádió adó-vevő a Baofeng UV5RA két rádió
Ft120 139

Új 5W Baofeng UV-5RA 128CH UHF Dual Band+VHF Rádió, 2-utas Ham Rádió adó-vevő a Baofeng UV5RA két rádió

0 Vélemények

Baofeng UV-5RA 136-174MHz(TX/RX) & UHF400-470MHz(TX/RX) kétsávos 4W/1W 128CH FM 65-108MHz Ingyenes Fülhallgató Hordozható Rádiót Megjegyzések: öt színben( Fekete/Kék/Sárga/Vörös/Álcázás ) a lehetőség, kérem, hagyjon üzenetet a kívánt színt velünk, mielőtt fizet a megrendelést.Sok köszönet!!! Jellemzők: Dual-band kézi készülék a kijelző fucntion menü a kijelzőn

GPON-OLT-OSZTÁLY B+ HW SSX1T1LTB HSC 030SRN6TG1001066 Class 1 Laser Új, Eredeti HUAWEI GPON Kártya GPBD GPFD
Ft5 845

GPON-OLT-OSZTÁLY B+ HW SSX1T1LTB HSC 030SRN6TG1001066 Class 1 Laser Új, Eredeti HUAWEI GPON Kártya GPBD GPFD

0 Vélemények

Üdvözöljük a SeeMe Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM?Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia. További információt vagy technikai kérdés, ne habozzon kapcsolatba lépni SeeMe szolgáltatás.

Jó minőségű akusztikus levegő cső két rádió walkie talkie fülhallgató earplug szakmai ADÓVEVŐ-mikrofon
Ft4 122

Jó minőségű akusztikus levegő cső két rádió walkie talkie fülhallgató earplug szakmai ADÓVEVŐ-mikrofon

0 Vélemények

JELLEMZŐK Szakmai felügyeleti 2-vezetékes készletek,q uick lekapcsolása akusztikus cső;diszkrét, kényelmes Külön a mikrofon, ADÓ-vevő gombot, majd a fülhallgatót diszkrét kommunikáció, c lear hangminőség érdekében a zaj megszűnt Puha earplug, kényelmes Ruhát klip megáll a fülhorgot húzzák le Készült jó minőségű, tartós kábel, ellenállás, hogy

Ingyenes szállítás, 50pcs/sok, SC/PC Gyors Csatlakozó Multimódusú 50/125 Előre telepített
Ft23 557

Ingyenes szállítás, 50pcs/sok, SC/PC Gyors Csatlakozó Multimódusú 50/125 Előre telepített

0 Vélemények

Ingyenes szállítás, 50pcs/sok, SC/PC Gyors Csatlakozó Multimódusú 50/125 Előre telepített Leírás: a gyors csatlakozót úgy tervezték, hogy kiváló minőségű, magas hatékonyság a telepítés. a szerkezet a csavart huzalt is, pozíció, egyedi design, nem kell ragasztás, csiszolás, sem fogyóeszközök. elfogadott rost előre telepített szerkezet. lehet újra felhasználni, valamint

XQF 10X VHF 5.5
Ft6 125

XQF 10X VHF 5.5" Antenna A Motorola Két Rádió GP340 GP350 GP360 GP380 GP640 GP680 HT1250 HT750 HT1550

2 Vélemények

Minden megrendelés kap ajándékot , Mint a kép 10X VHF 5.5 Antenna A Motorola Két Rádió GP340 GP350 GP360 GP380 GP640 GP680 HT1250 HT750 HT1550 Tulajdonságok: Csatlakozó: MX típusú csatlakozó Sávok: VHF Frekvencián: 136-174 MHz-es Hossza: 5.5 Kompatibilis Rádió: GP88, GP88S, GP140, GP150, GP200, GP300, GP320 GP328, GP338, GP338 PLUSZ, GP340, GP350, GP380, GP640, GP680, GP1280,

Ingyenes Szállítás 5db/sok 15dB SC Női Férfi Optikai Csillapító LC Női Férfi Optikai Csillapító
Ft6 243

Ingyenes Szállítás 5db/sok 15dB SC Női Férfi Optikai Csillapító LC Női Férfi Optikai Csillapító

0 Vélemények

Ingyenes Szállítás 5db/sok 15dB SC Női Férfi Optikai Csillapító LC Női Férfi Optikai Csillapító Optikai Csillapító egy komponens telepítve van egy optikai átviteli rendszer, amely csökkenti a hatalom az optikai jel.Gyakran korlátozza az optikai hatalmat kapott a fotodetektor, hogy keretein belül az optikai vevő. Jellemzők: Alacsony vissza tükrözi, Alacsony PDL Nagy pontosságú csillapítás

Az ingyenes Szállítási Jó Minőségű ST női LC férfi Optikai Adapter SM Simplex Rost
Ft3 728

Az ingyenes Szállítási Jó Minőségű ST női LC férfi Optikai Adapter SM Simplex Rost

1 Vélemények

Az ingyenes Szállítási Jó Minőségű ST női LC férfi Optikai Adapter SM Simplex Rost Ezt az ST(Női) LC(Férfi) típusú optikai hibrid-adapter szabályozott típusú rost-beépített adapter csatlakozó, amely alá a művelet a splicing, valamint csatlakozó között száloptika. Funkció: Újrafelhasználható akár 1000-szer Nagy pontosságú, jó kompatibilitási Nagy

Mobil Rádió/Jármű Rádió Egyetlen Zenekar, UHF:400-470MHz/VHF:136-174MHz 128CH 45W autórádió
Ft46 524

Mobil Rádió/Jármű Rádió Egyetlen Zenekar, UHF:400-470MHz/VHF:136-174MHz 128CH 45W autórádió

0 Vélemények

Mobil Rádió/Jármű Rádió Egyetlen Zenekar, UHF:400-470MHz/VHF:136-174MHz 128CH 45W autórádió Megjegyzések: kérem, kérem, hagyjon üzenetet nekünk a kívánt frekvenciasáv (VHF 136-174MHz vagy UHF 400-470MHz), mielőtt fizet a megrendelést.Sok köszönet!!! Tulajdonságok: Nagy LCD kijelző, 7 nagy alfanumerikus karakter 128 memória csatornák RF kimeneti teljesítmény:

Optikai Ugró Patch Kábel,LC/PC-SC/PC,3.0 mm Átmérőjű,OM1 Multimódusú 62.5/125,Duplex,LC SC 35Meters
Ft8 245

Optikai Ugró Patch Kábel,LC/PC-SC/PC,3.0 mm Átmérőjű,OM1 Multimódusú 62.5/125,Duplex,LC SC 35Meters

0 Vélemények

Optikai Patch Kábel,LC/PC-SC/PC,3.0 mm Átmérőjű, Multimódusú 62.5/125, Duplex, 35Meters Megjegyzés: Hossza csatlakozó testre szabható, pls, ne habozzon kapcsolatba lépni velem az idézet. Műszaki Adatok: Paraméter Egység FC, SC, LC/ Páncélos optikai patch kábel ST, MU MT-RJ, MPO E2000 SM MM SM MM SM MM SM PC A

AVAGO HFCT-711XPD 10Gb-XFP-LR
Ft17 314

AVAGO HFCT-711XPD 10Gb-XFP-LR

0 Vélemények

Üdvözöljük a SeeMe Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM?Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia. További információt vagy technikai kérdés, ne habozzon kapcsolatba lépni SeeMe szolgáltatás.

Avago AFBR-57D7APZ-E2 8G-850nm-SFP+ Multi-mode Modul Optikai Optikai Adó-vevő
Ft9 458

Avago AFBR-57D7APZ-E2 8G-850nm-SFP+ Multi-mode Modul Optikai Optikai Adó-vevő

0 Vélemények

Üdvözöljük a SeeMe Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia. További információt vagy technikai kérdés, ne habozzon kapcsolatba lépni SeeMe szolgáltatás.

Kompatibilis SFP-1G-BXU-120 1000BASE-BX Kétirányú SFP TX1490nm/RX1550nm DDM Adó SFP modul
Ft23 321

Kompatibilis SFP-1G-BXU-120 1000BASE-BX Kétirányú SFP TX1490nm/RX1550nm DDM Adó SFP modul

0 Vélemények

Kérjük kínál a márka a készülékek minket, amikor a megrendelés.s o, hogy mi fog a kompatibilis alkatrészek, Köszönöm. Üdvözöljük a SeeMe Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? További információért, kérjük, forduljon SeeMe eladó Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia.

Programozási Kábel ICOM Rádiós CI-V CT17 IC-706/7000/ Két Módon CB Rádió J0031A Fshow Ingyenes Szállítás
Ft2 526 Ft2 185
Új -13%

Programozási Kábel ICOM Rádiós CI-V CT17 IC-706/7000/ Két Módon CB Rádió J0031A Fshow Ingyenes Szállítás

0 Vélemények

Kedves vásárló: Ez az emlékeztetés, hogy ha a parancs segítségével a vatera piacterén Alkalmazások, akkor azt találjuk, hogy az ár sokkal olcsóbb, mint a PC-n, valamint takarít rengeteg időt, hogy a fizetési, kérjük, olvassa be a QR-kódot, majd több meglepetés formában az Alkalmazások, Élvezze a szálloda köszönöm! Leírás: Ez a tétel a kábel

Autó Rádió Mikrofon MH-48A6J DTMF Kézi Hangszóró, Mikrofon 6 Pin A Yaesu FT-8800R FT-8900R Hangszóró
Ft4 329 Ft3 266
Új -24%

Autó Rádió Mikrofon MH-48A6J DTMF Kézi Hangszóró, Mikrofon 6 Pin A Yaesu FT-8800R FT-8900R Hangszóró

4 Vélemények

Új Autó Rádió MH-48A6J DTMF Mikrofon Mikrofon Yaesu FT-8800R FT-8900R Hangszóró Műszaki adatok: A háttérvilágítással rendelkező MH-48A6J mikrofon lehetővé teszi, hogy közvetlenül billentyűzet frekvencia bejegyzés, vagy a billentyűzet memória csatorna emlékszem. A továbbítom, a MH-48A6J lehetővé teszi a kézi bevitel DTMF-hangok autopatch használata Négy, a felhasználó

YIDATON OPX-770S UHF Dual Band 144/430 MHz-es Mobil Autó Rádió Antenna a Motorola a YAESU a KENWOOD Rádió Tartozékok
Ft3 695 Ft2 588
Új -29%

YIDATON OPX-770S UHF Dual Band 144/430 MHz-es Mobil Autó Rádió Antenna a Motorola a YAESU a KENWOOD Rádió Tartozékok

0 Vélemények

1DB OPX-770S UHF Dual Band 144/430 MHz-es Mobil Autó Rádió Antenna a Motorola a YAESU IC-a KENWOOD Rádió Tartozékok OPX-770S DUAL BAND Antenna PL259 Autó Mobil Rádió, Vadi Új! Majdnem a termék használt természetes csomag. Specifikáció Frekvencia Tartomány 144/430MHz Szélessávú 6MHz(144MHz) /10MHz(430MHz) Bemeneti ellenállás 50ohm VSWR Nyereség 2.15/3.0

5 darab 4G 5dbi LTE Antenna 3g 4g lte Légi 698-960/1700-2700Mhz mágneses alap 3M Antenna + SMA férfi-SMA kábel 15cm
Ft5 421

5 darab 4G 5dbi LTE Antenna 3g 4g lte Légi 698-960/1700-2700Mhz mágneses alap 3M Antenna + SMA férfi-SMA kábel 15cm

0 Vélemények

698-960/1700-2700Mhz 4G 5dB LTE Antenna 3g 4g lte Antenna a SMA Dugó nickelplated+ SMA férfi-SMA kábel 15cm Szabvány: 1.Frekvencia: 698-960/1710-2700MHZ 2.VSWR: 9.Teljes hossz: 31cm (bázis felső) 10. Kábel adapter :SMA férfi-SMA 11. Kábel hossza : 15cm Csomag beleértve 5x Antenna + 5x Kábel

10DB/Sok LoRa1276-C1 100 mw SX1276 Chip 6km Hosszú Távolság 915MHz FSK Vezeték nélküli Adó
Ft27 679 Ft22 143
Új -20%

10DB/Sok LoRa1276-C1 100 mw SX1276 Chip 6km Hosszú Távolság 915MHz FSK Vezeték nélküli Adó

0 Vélemények

10DB/Sok LoRa1276-C1 100 mw SX1276 Chip 6km Hosszú Távolság 915MHz FSK Vezeték nélküli Adó 10DB 915MHz Lora1276-C1 Modul 10DB 915MHz Tavaszi Antenna Lora1276-C1 Már FCC tanúsítvány ​ Lora1276-C1 integrálja Semtech RF adó-vevő chip SX1276, amely elfogadja LoRa TM szórt Spektrumú modulációs frekvencia hopping technika. A funkciók távolsági, magas érzékenység (-139

Multimódusú Mini 10/100/1000Base-TX, 1000Base-SX Media Converter
Ft17 373

Multimódusú Mini 10/100/1000Base-TX, 1000Base-SX Media Converter

0 Vélemények

Multimódusú Mini 10/100/1000Base-TX, 1000Base-SX Media Converter Modell: LNK-3011MN Sorozat Áttekintés A mini 10/100/1000Base-TX, 1000Base-FX (is kénytelen 100Base-FX) media converter teljes mértékben megfelel a IEEE802.3U, IEEE802.3z 1000Base-TX/FX protokollok. Az átalakító támogatja az automatikus MDI-MDIX funkcióval, flow control teljes vagy fél duplex működés, stb. DIP

Általános Sorban Hat, Ahogy Töltő Univerzális Gyors a Kenwood TK 3207 3307 3217 Két Rádió amatőr rádió
Ft20 391 Ft19 372
Új -4%

Általános Sorban Hat, Ahogy Töltő Univerzális Gyors a Kenwood TK 3207 3307 3217 Két Rádió amatőr rádió

0 Vélemények

Alkalmazandó TK 3207 3307 3217 forró hat töltő csillag univerzális gyorstöltő Megjegyzés : mi van, plug USA/UK/EURO ,miután kifizeti ,majd küldje el alapozza, hogy az ország .Köszönöm ! Téma: Minden elem vadonatúj, soha nem használt. Kiváló minőségű, könnyen használható. Képes a töltés legfeljebb hat elemek vagy hat rádiók egyszerre Képes automatikusan felismerni,